Kuchenne rewolucje w Twoim domu – pasty warzywne Rogowski

Od dłuższego czasu marzy Ci się zmiana w Twojej kuchni, a remont masz już za sobą? Doskonale wiesz, że mąż potajemnie zabiera dzieciaki na burgery, bo w domu „znowu jest to samo na obiad?” Wprowadź pasty warzywne do swojej kuchni i zaskocz najbliższych. Nie wiesz jakie wybrać? Odpowiedź znajdziesz w naszym tekście.

http://www.rogowski.net.pl/

Rutyna

W niedziele rosół, a w poniedziałek pomidorowa. Co wtorek schabowy z ziemniakami i mizerią, a co piątek ryba, ewentualnie naleśniki. Dwoisz się i troisz, ale zrobiłaś już wszystkie możliwe wersje zapiekanek makaronowych i filetów z kurczaka w różnych sosach. Dzieci kieszonkowe wydają na pizze, bo w domu raczej nie jadają i nawet mąż sugeruje, że ma ochotę na coś innego. Czas urozmaicić dania, a pomóc w tym mają pasty warzywne. Idealnie sprawdzają się jako dodatek do śniadań, obiadów lub kolacji. Sama zdecyduj, jak je wykorzystasz.

Przeczytaj skład produktu

Cenisz sobie zdrową żywność i chcesz, aby najbliżsi jedli zdrowo? Pasty warzywne to idealne rozwiązanie. Jeśli brakuje Ci czasu na samodzielnie sporządzenie, możesz śmiało zakupić gotowe mieszanki. Na rynku dostępnych jest wiele past, jednak przed zakupem warto przeczytać skład na opakowaniu i wybrać najlepsze. Nie możemy zapomnieć, że w supermarketach nie zawsze znajdują się tylko najwyższej jakości produkty. Atrakcyjną ceną będą przyciągać mieszanki przepełnione chemią, a nie warzywami. Wybierz najwyższej jakości pasty warzywne, które doskonale sprawdzą się w większości dań.

Wszystkie chwyty dozwolone

Doskonale wiesz, że dzisiejsza próba przekonania dziecka do warzyw skończy się tak samo jak kilkadziesiąt poprzednich. Marchewka zdecydowanie nie smakuje, a brokuł? Okropny, chociaż nigdy nie został spróbowany. Twoje dziecko nie ma zamiaru zaprzyjaźnić się z warzywami, bo już dano wybrało znajomość ze słodyczami
Najchętniej skończyłabyś z gotowaniem na dwa garnki dla siebie i dziecka, jednak nie możesz wygrać z niechęcią do warzyw. Dlatego zmień taktykę i spróbuj przekonać swoją pociechę do warzyw z trochę innej strony. Pasty warzywne służą pomocą. Możesz wykorzystać je jako dodatek do gotowego dania obiadowego lub np.: przygotować pełnowartościowe i zdrowe śniadanie z ich pomocą. Wybierz ulubioną mieszankę i podaj kanapki z nią swojemu dziecku. Być może właśnie taka postać przypadnie do gustu najmłodszemu domownikowi. Kto nie ryzykuje, nie zyskuje.

Dodaj komentarz