Co to jest POS? Czy jest to skuteczny program?

co to jest pos

Jesteś właścicielem restauracji? Zależy Ci na tym, aby usprawnić pracę swoich pracowników? W takim razie koniecznie przeczytaj ten artykuł. Zobacz czy warto zainwestować w program Gastro POS i w jaki sposób ułatwi on zarządzanie restauracją.

Czy Gastro POS to innowacyjny program?

Podstawowym pytaniem, na które warto odpowiedzieć, jest co to jest POS? Jest to program, który jest stosowany w gastronomii. Jego zadaniem jest usprawnienie pracy wszystkich działów w restauracji, a w szczególności zadań kelnerów. Dzięki niemu Ty i Twoi pracownicy jesteście w stanie prowadzić szybką i intuicyjną sprzedaż poprzez ekran dotykowy. Na obecną chwilę Gastro POS jest najpopularniejszym systemem na rynku gastronomicznym. Jego innowacyjność oraz intuicyjność sprawiła, że jego rozgłos w gastronomii rośnie z każdym dniem.

System POS jest dopasowany do Twoich potrzeb

Każda restauracja jest inna. Ma swój własny charakter oraz klimat, a przede wszystkim tego typu lokale różnią się profilami. Twórcy systemu Gastro POS doskonale zdają sobie z tego sprawę. Z tego też powodu spersonalizują dostępne opcje, aby odpowiadały one Twoim potrzebom. Wiadome jest, że wszelkiego rodzaju pizzerie lub lokale typu fast food charakteryzują się tym, że dostarczają jedzenie na wynos, dlatego też system zawiera opcję sprzedaży na wynos. Dzięki programowi wprowadzenie zamówienia pizzy podzielonej na części z różnymi dodatkami nie było nigdy prostsze. Dostępny jest także moduł dostaw na telefon, które idealnie sprawdzają się w lokalach typu fast food.

Zadbaj o bezpieczeństwo danych

Teraz, gdy już wiesz co to jest POS, warto zwrócić uwagę na jeszcze jedną kwestię, a mianowicie bezpieczeństwo. Twórcy Gastro POS doskonale zdają sobie sprawę z tego, że ochrona danych Twojej restauracji jest bardzo istotna. Z tego też powodu system logowania się pracownika jest szczegółowo dopracowany. Aby się zalogować Twój personel musi wykonać jedną z trzech dostępnych możliwości. Albo wprowadzi unikalny kod, odcisk palca albo zaloguje się za pomocą karty magnetycznej, która nie tylko umożliwia Ci wgląd w godziny jego czasu pracy, ale także ukazuje Ci, jaką generuje on sprzedaż. Oczywiście, każde stanowisko wiążę się z innymi upoważnieniami oraz obowiązkami. Dlatego też dostępna jest w programie opcja ograniczenia zakresu uprawnień konkretnej osoby. W takim wypadku kelner ma jedynie wgląd do sprzedaży, a menager ma możliwość wystawiania faktur. Jako właściciel masz wgląd, oczywiście, do wszystkich opcji.

Dodaj komentarz